Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Щоб бути готовими до будь-яких викликів, водолази-рятувальники вдосконалюють свої професійні навички – Громадське Місце Кропивницький

#громадськемісце Щоб бути готовими до будь-яких викликів, водолази-рятувальники вдосконалюють свої професійні навички #кропивницький #kropyvnytskyi

Щоб бути готовими до будь яких викликів, водолази рятувальники вдосконалюють свої професійні навички

Для працівників Служби порятунку, що працюють за будь-яким профілем, важливо не лише мати хорошу професійну підготовку, відмінну фізичну форму й високі моральні якості, а й постійно працювати над самовдосконаленням, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

Професія водолаза ДСНС дуже важка і небезпечна, проте вкрай необхідна і незамінна. Не кожен зможе працювати у надважких умовах, з якими змушені мати справу водолази. Щоб стати високопрофесійними фахівцями, вони із самого початку проходять серйозний вишкіл. І потім, у процесі роботи, ці мужні хлопці постійно підвищують свої навички та вміння, тренуються та вдосконалюються, адже від їх професійності дуже часто залежить людське життя. 

– Наші водолази постійно вдосконалюються, – зауважує завідувач водолазно-рятувальної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Кіровоградській області Ігор Спірін. – Такі тренування у щоденній роботі дають змогу водолазам швидко та ефективно виконувати завдання за призначенням. Наразі до функцій водолазів додалися завдання, пов’язані з війною, тож невдовзі працюватимемо і за цим напрямком. 

Відпрацювання навичок відбувається за встановленим порядком. Перед початком рятувальники отримують відповідний інструктаж. Потім ретельно перевіряється спорядження та обладнання, яке застосовуватимуть водолази, повторюються сигнали зв’язку. І вже після усього — тренувальні занурення.

Сьогодні водолази відпрацьовували пересування під водою по ходовому кінцю й способи пошуку та підйому предметів, що знаходяться під водою, з берега та з човна.

– Наші фахівці готові до будь-яких викликів, готові до екстремальних фізичних та психологічних навантажень. – Підсумував тренувальне заняття своїх підопічних Ігор Спірін.

        &tf6   

ДЖЕРЕЛО