Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Як подати заяву про відшкодування руйнування житла російськими агресорами: покрокова інструкція – Громадське Місце Кропивницький
Громадське Місце Кропивницький

#громадськемісце Як подати заяву про відшкодування руйнування житла російськими агресорами: покрокова інструкція #кропивницький #kropyvnytskyi

Як подати заяву про відшкодування руйнування житла російськими агресорами: покрокова інструкція

Відповідно до Резолюції Комітету Міністрів Ради Європи від 12 травня 2023 року в Україні  створено Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України.

Реєстр збитків спрямованій на подолання наслідків війни та забезпечення справедливості та репарацій для України та її народу. 

Реєстр збитків збирає, обробляє та реєструє заяви про відшкодування збитків від постраждалих. Із 02 квітня 2024 року у Реєстрі збитків розпочато прийом заяв за першою категорією – пошкодження або знищення житлової нерухомості фізичних осіб (приватний будинок, квартира, дачний чи садовий будинок).

Спеціальна комісія розглядатиме ці заяви, здійснюватиме оцінку збитків або вирішуватиме питання щодо призначення виплат чи компенсацій.

Подання заяв до Реєстру збитків можливе виключно повнолітніми громадянами України, які є власниками пошкодженого або знищеного житла (його частини), через цифрову систему “Дія” – мобільний додаток та вебпортал.

Інші категорії Реєстру збитків будуть впроваджені протягом року.

Детальна інформація про Реєстр збитків знаходиться на сайті за посиланням:

https://rd4u.coe.int/uk/home .

https://www.facebook.com/krrada.official

ДЖЕРЕЛО

Exit mobile version