#громадськемісце Соколівські спортсмени взяли участь у другому турі відкритого Чемпіонату України з велоспорту #кропивницький #kropyvnytskyi

Соколівські спортсмени взяли участь у другому турі відкритого Чемпіонату України з велоспорту

Дата: 18.03.2024 16:53

Кількість переглядів: 33


16-17 березня у Кропивницькому відбулися змагання з велоспорту на пересічній місцевості (крос), відкритий чемпіонат України з велоспорту (крос) ІІ тур, Кубок України у груповій гонці, всеукраїнські змагання у груповій гонці. Участь у змаганнях взяв 201 спортсмен із 18 команд. Соколівську дитячо-юнацьку спортивну школу “Колос” Соколівської сільської ради на змаганнях представляли п’ятеро учасників.

У перший день змагань в індивідуальній гонці серед старших юнаків Станіслав Басистий зайняв друге місце, Матвій Герасімов фіншував 14-им. У молодшій віковій групі Назар Гулак зайняв 24-те місце, а Святослав Шило з технічною поломкою прийшов до фінішу 30-им.

На другий день у груповій гонці Станіслав Басистий зайняв третє місце, Матвій Герасімов знову посів 14-те місце.

За результатами двох турів змагань Станіслав Басистий входить у трійку кращих спортсменів України з велосипедного спорту у своїй віковій групі.

Усі учасники змагань з велоспорту отримали спортивний досвід, позитивні емоції і заряд на фінальний тур, який відбудеться у Житомирі 22-24 березня.

Тренує спортсменів тренер-викладач Віктор Тарасенко.

Учасники змагань і організатори дякую магазину “Пробайк” за підтримку проведення велотурніру.

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом і бажаємо нашим спортсменам успішного виступу у фіналі відкритого чемпіонату України з велоспорту.


« повернутися

ДЖЕРЕЛО