#громадськемісце Велосипедисти з Мошориного здобули 7 золотих медалей на чемпіонаті України #кропивницький #kropyvnytskyi

Велосипедисти з Мошориного здобули 7 золотих медалей на чемпіонаті України

23-24 березня 2024 р. в м. Житомир відбувся відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці 3 тур (фінал) та в естафеті на короткому колі (всі вікові категорії) з велосипедного спорту (шосе).

У змаганнях взяли участь 174 спортсменів з 18 команд України, серед яких вихованці відділення КДЮСШ Суботцівської сільської ради (Тренер-викладач Вадим Кива). Велосипедисти з села Мошорине здобули 10 нагород (7 золотих та 3 бронзових).