#громадськемісце Благодійний багатожанровий фестиваль “Сонячна весна” зібрав 45 620 гривень на потреби ЗСУ #кропивницький #kropyvnytskyi

Благодійний багатожанровий фестиваль "Сонячна весна" зібрав 45 620 гривень на потреби ЗСУ
Благодійний багатожанровий фестиваль "Сонячна весна" зібрав 45 620 гривень на потреби ЗСУ
17 березня у Світловодському міському Палаці культури (директорка Лариса Ляшенко) відбувся благодійний багатожанровий фестиваль під назвою “Сонячна весна“,метою якого був збір коштів на потреби військовослужбовців Збройних сил України.
Традиційно, до початку концертної програми, у холі Палацу культури було розгорнуто благодійний ярмарок, на якому можна було придбати власноруч приготовлену солодку випічку.

До участі у благодійному заході долучилися творчі колективи міського Палацу культури, Центру дитячої та юнацької творчості та танцювальні студії громади. Концертну програму наповнили 44 вокальні, хореографічні та театралізовані номери.

У рамках проведення благодійного фестивалю відбувся розіграш призів. Було розіграно унікальні “трофеї“, які були передані військовослужбовцям з Лиманського та Куп’янського напрямків, а також з Часового Яру та Вугледару.

Загальними зусиллямибуло зібрано 45 620 гривень на придбання захисного приладу “купол“ “ПАНДОРА 900“ для 1-го десантно-штурмового батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, в якому несуть службу наші земляки зі Світловодська.

Аліна Семенова
Фото: Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громанкістю Світловодської міської ради

ДЖЕРЕЛО