#громадськемісце Маловисківська громада передала військовим два дрони #кропивницький #kropyvnytskyi

Маловисківська громада передала військовим два дрони

Міський голова Малої Виски Юрій Гульдас передав два дрони представнику однієї з військових частин окремої механізованої бригади, яка перебуває на передових позиціях Мелітопольського напрямку, молодшому сержанту Олександру Кобелецькому.

Про це сьогодні повідомили на офіційному сайті Маловисківської міської ради, інформує Перша електронна газета.

Кошти на дрони збирали працівники апарату міської ради, відокремлених структурних підрозділів та комунальних підприємств, установ та організацій, закладів освіти і культури. Міський голова подякував усім, хто долучився до збору і наголосив, що допомога ЗСУ має бути постійною.

Молодший сержант Олександр Кобелецький подякував усім небайдужим мешканцям громади, зазначивши, що безпілотники важливі для військових, які несуть службу на фронті. Також воїн-захисник передав Маловисківській громаді бойовий прапор з автографами та побажаннями воїнів.

Як повідомив міський голова Юрій Гульдас, найближчим часом міська рада (засідання сесії заплановане на 25 січня) розглядатиме питання про виділення з бюджету громади коштів у сумі 500 тисяч гривень на придбання безпілотників та транспортних засобів підвищеної прохідності. З таким запитом до міськради звернулося командування однієї з військових частин.

Нагадаємо, кропивницькі медики подарували саперам квадрокоптер MAVIC.

Читайте також: Волонтер Шевченко: Не втомлюйтеся дякувати воїнам!

ДЖЕРЕЛО