#громадськемісце Переваги та основні різновиди пірсингу #кропивницький #kropyvnytskyi

Переваги та основні різновиди пірсингу

Переваги та основні різновиди пірсингу

Запорука неповторного особистого стилю

Оздоблення тіла за допомогою пірсингу дозволяє підкреслити красу зовнішності. Сучасні інструменти та технології роблять процедуру безпечною та швидкою, а також майже безболісною. Оригінальні способи проколів, як смайл пірсинг під верхньою губою, дарують особливий шарм при усмішці. Сережки можуть розміщуватися на обличчі, вухах, пупку, на сосках та інших частинах тіла.

Робити пірсинг можна з 18 років. Протипоказаннями є серйозні патології серця, онкологія, діабет та ниркова недостатність. Довіряти проведення процедури краще професіоналам. У солідних салонах майстри:

  • допомагають вибрати вид пірсингу та аксесуари;
  • використовують стерильні інструменти та обробляють рану;
  • дають поради щодо догляду за проколом.

Спочатку одягається тимчасова сережка із медичного сплаву або тефлону. Потім можуть носитися золоті, срібні кільця, штанги, клікери. Але вони мають належати до спеціальних колекцій для пірсингу без домішок на зразок нікелю. Сережки для вух можуть бути фігурними, містити кристали та каміння.

Популярні та специфічні види пірсингу

Вушні проколи дуже популярні. Іноді люди прагнуть проколоти вуха Київ та зробити одразу ж пірсинг. При цьому він може розташовуватись на внутрішньому хрящі (Трагус), зовнішньому (конч), ближче до слухового отвору (дейс). Зухвало і креативно виглядає індастріал із протягуванням сережки-штанги через краї цієї частини тіла. Поєднання різних варіантів пірсингу може давати надзвичайно незвичайний візуальний ефект і відволікати від недоліків вуха.

На тілі для пірсингу найчастіше обирають зону пупка. Там фахівці роблять вертикальний прокол, рідше – горизонтальну аналог та отвір кутом. При цьому в хід йдуть спеціальні голки – катетери, що дозволяють завести сережку у два отвори. Цей тип пірсингу досить болісний, але на відміну від відкритих зон, не шкодить дрес-коду. А заглиблене положення прикраси не викликає проблем при терті з одягом.

Іноді пропонується пірсинг мікродермал для ключиць, шиї. При цьому робиться не просто прокол, але практикується занурення прикраси-іпмплантата у шкіру.

На обличчі пірсинг роблять на носі (в одній ніздрі або між ними), на переніссі та біля брів. Іноді практикують стильний пірсинг губи з використанням круглих та плоских сережок. Такий варіант як Монро виглядає жіночно і ніжно. Чоловіки обирають аналоги під нижньою губою та біля брів.

ДЖЕРЕЛО