#громадськемісце У школи Кропивницького постачали фальсифіковане масло #кропивницький #kropyvnytskyi

У школи Кропивницького постачали фальсифіковане масло

© 4studio.com.ua

Прокурори повідомили про підозру директору підприємства, яке здійснювало поставку спреда замість масла до навчальних закладів міста Кропивницького.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби обласної прокуратури.

Директора ТОВ «ОПТТОРГ-К» підозрюють у заволодінні чужим майном (грошима), шляхом зловживання службовим становищем, що було вчинено за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану (ч.4 ст.191 КК України).

Досудове розслідування встановило, що між підприємством та управлінням освіти Кропивницької міської ради укладено договір на постачання вершкового масла для потреб навчальних закладів міста. Виконуючи умови договору, підприємець постачав масло неналежної якості. Його технічні характеристики не відповідали вимогам ДСТУ у сфері обігу харчових продуктів. Зазначений продукт було виготовлено ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза» та насправді є спредом, що підтвердила низка експертиз.

Відзначимо, що чинне законодавство не передбачає використання спреду у харчуванні дітей.

Внаслідок поставки спреду замість масла директор ТОВ «ОПТТОРГ-К» отримав понад 200 тисяч гривень бюджетних коштів.

Нагадаємо, це вже не перший випадок постачання неякісних чи підроблених продуктів харчування в освітні заклади. Так у 2021 році зі шкіл Кіровоградщини вилучили фальсифіковану молочку, а у 2022 році оштрафували підприємців, які постачали фальсифікат в навчальні заклади.

ДЖЕРЕЛО