Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Загинули на Донеччині: три громади на Кіровоградщині повідомили про втрату захисників – Громадське Місце Кропивницький
Громадське Місце Кропивницький

#громадськемісце Загинули на Донеччині: три громади на Кіровоградщині повідомили про втрату захисників #кропивницький #kropyvnytskyi

Загинули на Донеччині: три громади на Кіровоградщині повідомили про втрату захисників

Точка доступу публікує імена військових, про загибель яких стало відомо сьогодні, 22 травня.

Кропивницька громада повідомила про загибель двох захисників: сержанта Олександра Давіденка та солдата Владислава Баширова.

37-річний Олександр Давіденко і 30-річний Владислав Баширов прийняли свій останній бій в один день – 16 травня 2024 року поблизу населеного пункту Калинівка Донецької області.


Кетрисанівська громада повідомила про загибель Володимира Тюріна. 

Народився захисник 4 січня 1966 року в місті Петропавлівськ-Камчатський. У 1978 році сім’я переїхала в Україну до села Розтичеве Бобринецького району, а в 1980 році – до села Нововасилівка Єланецького району. Там навчався у місцевій школі, згодом у професійному технічному училищі. Працював механізатором у господарстві в селі.

Володимир Тюрін був призваний за мобілізацією в листопаді 2023 року. Став на захист України в першому стрілецькому механізованому відділенні військової частини ЗСУ.

11 травня 2024 року військовий загинув на Донеччині.

Читайте також: Вірменин за національністю, щирий син України. Про захисника Карена Хачатуряна з Кіровоградщини (ФОТО)

ДЖЕРЕЛО

Exit mobile version