![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/663de4831031c.jpg)
Вихованка КДЮСШ №2 Олександра Борщ у складі збірної команди Українистала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу. Про це йдеться на сторінці школи у Фейсбук.
Змагання проходять з 3 до 12 травня у Люксембурзі.
У в праві присідання з результатом 220 кг Олександра Борщ посіла 1 місце.
У вправі жим лежачи з результатом 105 кг – 5 місце.
У вправі тяга з результатом 187,5 кг – 3 місце.
За сумою триборства 512.5 кг наша вихованка зайняла 3 місце чемпіонату Європи. Збірна команда України серед юніорок посіла перше командне місце. Готувала спортсменку тренер-викладач Юлія Бондаренко.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/663de48cc494a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/663de49133317.jpg)