![](https://placehold.jp/850x600.png)
На сім нових авто поповнились медичні заклади Кіровоградщини.Ключі від трьох з них сьогодні у столиці передав міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко. Сучасні електромобілі закуплені в межах спільного проєкту з World Bank Ukraine «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (Heal Ukraine). Ці авто – для первинки. Для медиків, які надають паліативнудопомогу на дому, займаються патронажним оглядом новонароджених, опікуються малорухливими пацієнтами, а також для тих, хто навідує пацієнтів у містечках та селах, що віддалені від центру громади.Перші три авто для Кіровоградщини передали у Вільшанську, Компаніївську та Благовіщенську громади.Попри все, люди повинні вчасно отримувати медичну допомогу. Тому ми щиро вдячні за підтримку Міністерству охорони здоровʼя, Віктору Ляшку, представникам Світового Банку в Україні. Завдяки такій синергії є позитивний результат для медичного простору області.