![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-03/6602c1ccde688.jpg)
Житло для переселенців створюватимуть у гуртожитках на Кіровоградщині. Про це повідомляє прес-служба ОВА.
За інформацією, два гуртожитки держустанов планують передати до комунальної власності для облаштування житла переселенцям. Мова йде про гуртожиток професійно-технічного училища №16 в місті Мала Виска та Білоцерківського національного аграрного університету в Олександрії.
В подальшому до співфінансування таких проєктів планується залучення міжнародних донорів та держави.