![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/660e7ef44125d.jpg)
Вихованці Новоукраїнської ДЮСШ вибороли призові місця у відкритому чемпіонаті Черкаської області з греко-римської боротьби. Про це повідомив тренер Володимир Титенко, інформує медіапортал DOZOR.
Змагання відбулися 30-31 березня, в них взяли участю командис спортсменів з Київської, Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей. Серед представників Кіровоградської області були і 4 юнака , що тренуються в Новоукраїнський ДЮСШ. В підсумку спортсмени вибороли: Тимофій Титенко – перше місце у ваговій категорії до 60 кг , ЯрославЦьома – перше місце та Богдан Ведющенко – третє місце у ваговій категорії до 92 кг.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/660e7efb8c881.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/660e7effc0de1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-04/660e7f0502b27.jpg)