#громадськемісце СБУ викрила на Кіровоградщині ворожу агітаторку, яка захоплювалась «волонтерами» окупаційної армії рф #кропивницький #kropyvnytskyi

СБУ викрила на Кіровоградщині ворожу агітаторку, яка захоплювалась «волонтерами» окупаційної армії рф

  Служба безпеки України в Кіровоградській області викрила інтернет-агітаторку на проведенні інформаційних операцій проти України. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у відомстві. 

Встановлено, що громадянка України, яка після початку повномасштабного вторгнення переїхала з Донецької області на Кіровоградщину, у мережі Інтернет глорифікувала загарбницькі дії окупантів в Україні та вихваляла «волонтерів», які допомагали армії країни-агресора.

На своїх сторінках у соцмережах зловмисниця робила репости з російських пропагандистських пабліків щодо діяльності російських «волонтерів», які завозили «гумдопомогу» на тимчасово окуповані території України. Крім того, пропагандистка співчувала вбитим російським окупантам та розміщувала їх некрологи у соцмережах.

Під час обшуків за місцем проживання фігурантки, вилучено мобільний телефон з доказами причетності до протиправної діяльності.На основі зібраних СБУ доказів зловмисниці повідомлено про підозру ч. 2 ст. 436-2 КК України  

ДЖЕРЕЛО