#громадськемісце Молитви у Великий піст #кропивницький #kropyvnytskyi

Молитви у Великий піст

Великий піст – це особливий період підготовки до Великодня у православній церкві.

Протягом 40 днів віруючі віддаються молитві, посту та духовному спогляданню. Великий піст починається з Чистого понеділка і закінчується Великоднем.

У цей період віруючі звертаються до своїх ангелів-охоронців з особливими молитвами, прохаючи про захист, напуття та допомогу. Молитва до ангела-охоронця спрямована на те, щоб отримати підтримку та захист у скрутні моменти, а також розвинути духовні стосунки з небесним покровителем.

Молитви до ангелів-охоронців часто включають прохання про звільнення від бід, страждань та хвороб, а також про надання божественної допомоги у вирішенні життєвих проблем.

Молитва до ангела-охоронця у Великий піст – це час, коли віруючі особливо звертаються до своїх ангелів за духовною підтримкою та напуттям на духовному шляху. У цей час вони старанно моляться про благословення та захист, щоб подолати випробування та здобути духовне вдосконалення.

Таким чином, молитва до ангела-охоронця під час Великого посту є проявом віри та надії на втручання свого ангела у життя та підтримку у духовному зростанні.

[embedded content]

Молитва Великого посту – могутній духовний засіб


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube,
ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.


Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.


Hostpro

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

ДЖЕРЕЛО