#громадськемісце 15 років позбавлення волі за колабораційну діяльність: суд оголосив вирок поліцейському #кропивницький #kropyvnytskyi

15 років позбавлення волі за колабораційну діяльність: суд оголосив вирок поліцейському

15 років позбавлення волі за колабораційну діяльність: суд оголосив вирок поліцейському зі Скадовська

Колишній поліцейський патрульної поліції  з початку збройної агресії рф проти України добровільно перейшов на бік ворога. Вирок оголошено за процедурою “in absentia”.

За  публічного обвинувачення прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури   в порядку  спеціального судового розгляду колишнього працівника Скадовського районного управління поліції  визнано винним у  колабораційній діяльності (ч.7 ст.111-1 КК України).

Вирок суду – 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади  строком на 15 років та з конфіскацією майна.

Прокурор довів у суді, що поліцейський підтримуючи воєнну агресію рф проти України, погодився на пропозицію окупаційної влади та  зайняв посаду так званого «начальника дорожньо- патрульної служби» у так званому «Голопристанском районном отделеним полиции ГУ МВД Херсонской области». 

На цій «посаді»  приймав безпосередню участь в організації охорони виборчих дільниць у Скадовську під час проведенні референдуму по приєднанню Херсонської області до рф та  забезпечував організацію агітаційних заходів на підтримку окупаційного режиму. 

Оперативний супровід –  Управління СБУ в Кіровоградській області.

https://t.me/kirgpua/1501

ДЖЕРЕЛО