![](http://kirovograd24.com/data/articles/069/854/69854/images/122865/medium-434393289_863969695727921_7461401731599941915_n.jpg)
У місті Бровари відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед дітей, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 1258 спортсменів з 23 областей України, серед яких збірна Кіровоградської області.
Спортсмени з Кіровоградщини вибороли шість золотих, шість срібних та сім бронзових нагород. Всього на Чемпіонаті України від області було представлено 26 учасників.
Вдячні ЗСУ за можливість гартувати наших дітей!