Уперше в КНП “Онуфріївська ЦРЛ” було здійснене хірургічне втручання за допомогою лапароскопічної стійки. Це сучасне дороговартісне обладнання придбане наприкінці 2023 року коштом місцевого бюджету за понад чотири мільйони гривень.
Як пояснює завідувачка хірургічним відділенням Юлія Панченко, лапароскопічна стійка — це цілий набір обладнання, що включає різні медичні інструменти, діагностичні прилади, відеосистему для візуального контролю хірургів за ходом операції тощо.
Першу лапароскопічну апендектомію (операцію з видалення апендициту) ургентному хворому виконали молоді лікарі-хірурги Петро Ігнацевич та Богдан Ковтун.