Сьогодні тисячі відважних захисників та захисниць України відстоюють на фронті нашу свободу, ризикуючи своїм життям. Завдяки нашим воїнам країна змогла зберегти свою незалежність у цей тяжкий час.
За рахунок внесків працівників обласної та окружних прокуратур придбано засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), які потрібні для захисту нашої країни від атак дронів та ракет.
Керівник Кіровоградської обласної прокуратури передав обладнання заступнику командира військової частини 3011 Національної гвардії України, до складу якої входять наші земляки, які боронять країну на найгарячіших ділянках фронту.
Продовжуємо підтримувати військовослужбовців необхідним обладнанням.
Слава захисникам і захисницям України!
Слава Україні!