#громадськемісце Книга – це зброя і захист #кропивницький #kropyvnytskyi

Книга це зброя і захист

Навіть у найтемніші часи книга залишається важливим джерелом світла й натхнення. Вона допомагає зберігати нашу ідентичність та зміцнювати наші переконання.  Книга стає нашим щитом в умовах конфліктів та війни, дозволяючи відчувати себе безпечними й усвідомленими.

Саме цій темі була присвячена КНИЖКОВА ПАНОРАМА «КНИГА ЦЕ ЗБРОЯ І ЗАХИСТ», яка відбулася в Центральній міській бібліотеці для дітей. Низка різноманітних  активностей зібрала велику кількість зацікавлених учасників.

Одним із головних компонентів заходу були інтерактивні читання, важливою частиною яких було не лише саме читання, а й обговорення прочитаного, обмін враженнями та думками.  Крім того, в усіх відділах бібліотеки були організовані книжкові перегляди за різноманітними літературними темами. Для дітей були підібрані яскраві казкові історії та захоплюючі пригодницькі оповіді, щоб розвивати їхню уяву та творчі здібності. Дорослим були запропоновані видання різних жанрів, щоб кожен міг знайти книгу за своїм смаком. Зокрема, великий інтерес викликали книги про сьогоднішню війну, прозахист країни, героїзм воїнів, що свідчить про актуальність цієї теми для читачів.

Бібліотекарі також активно взаємодіяли з відвідувачами, запитуючи про їхні читацькі вподобання та рекомендації. Більшість читачів віддали перевагу художній літературі, яка допомагає їм відпочити та відволіктися від стресута поганих новин. Окрім того, рекомендували читати книги про історію України та її культуру, щоб краще зрозуміти минуле та сучасні виклики.

Захід сприяв підтримці спільної ініціативи “ЧИТАЦЬКА РОДИНА ЄДНАЄТЬСЯ ЗАРАДИ ВІЛЬНОЇ КРАЇНИ”, показавши, що читання є не лише розвагою, але й інструментом для формування громадянської свідомості та патріотизму.

ДЖЕРЕЛО