Міністерство цифрової трансформації визначило 100 кращих громад в Україні, що продемонстрували вагомі цифрові успіхи. Кропивницька громада – серед кращих.
Результати пілотного Індексу цифрової трансформації територіальних громад озвучили під час Digital Power Summit 2024.
Мета Індексу — відстежити рівень цифровізації громад. Результати допоможуть їх керівникам визначити сильні та слабкі сторони та впроваджувати необхідні цифрові ініціативи.
Для вимірювання Індексу використали цілу низку показників:
– цифрова економіка в ТГ
– розвиток цифрових навичок населення
– цифрова інфраструктура
– цифровізація публічних послуг
– цифрова трансформація ОМС
– Як для початку – є певний результат. Але і обласному центру, і іншим містам обласного значення, і великим громадам є над чим працювати. Адже цифровізація – це не мода. Це колосальна необхідність, це драйвер в економічному, соціальному аспектах, сфері послуг і адмініструванні, – відзначив начальник ОВА Андрій Райкович. – І навіть в умовах складного військового часу цей напрямок необхідно системно розвивати.