#громадськемісце Кропивницький стрілецький батальйон Національної Гвардії отримав 150 турнікетів Sich #кропивницький #kropyvnytskyi

Кропивницький стрілецький батальйон Національної Гвардії отримав 150 турнікетів Sich
Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14:21
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/03/28/kropivnitskii-striletskii-batalion-natsionalnoi-gvardii-otrimav-150-turniketiv-sich.htm

Про це повідомив народний депутат від фракції “Слуга Народу” Олександр Дануца на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук:

“Завдяки друзям Володимир Гавриш і Благодійний фонд “Сучасна Україна” – Modern Ukraine разом з Андрей Мороз передали Кропивницькому стрілецькому батальйону Національної Гвардії 150 турнікетів Sich. Хлопці виконують бойові завдання на Півдні та Сході країни. Сподіваємось вони ніколи їм не знадобляться. Слава Україні!”.

Інші матеріали розділу Версія для друку

Сайт “Кіровоград24.com” створено журналістами та громадськими лідерами Кіровоградської області задля розвитку громадянського суспільства, утвердження свободи слова та захисту прав громадян на доступ до інформації. Члени редколегії сайту не належать до жодної політичної партії чи релігійної організації. Сайт не отримує фінансування від держави – із бюджетів жодного рівня. Редакція сайту може не поділяти думку авторів аналітичних статей та блогерів. Передрук матеріалів вітається із посиланням на сайт “Кіровоград24.com”

ДЖЕРЕЛО