Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Міста щасливих людей – Громадське Місце Кропивницький

#громадськемісце Міста щасливих людей #кропивницький #kropyvnytskyi

Міста щасливих людей
Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 18:11
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/06/17/mista-schaslivih-ljudei.htm

Програма Урбан рух “У міста є Я” запрошує молодь та підлітків розповісти про їхні потреби у своїх містах та громадах. Це займе 10 хв твого часу, а натомість створить користі на довгі роки!

Урбан рух “У міста є Я” – це інтерактивні підліткові заходи, про життя міст та роль людини. Це Програма фонду Ukraine-Moldova American Enterprise Fund.

Рухай зміни свого міста! Міста щасливих людей

Опитування – ось тут: 
https://cutt.ly/MepDXISG

Інші матеріали розділу Версія для друку

Сайт “Кіровоград24.com” створено журналістами та громадськими лідерами Кіровоградської області задля розвитку громадянського суспільства, утвердження свободи слова та захисту прав громадян на доступ до інформації. Члени редколегії сайту не належать до жодної політичної партії чи релігійної організації. Сайт не отримує фінансування від держави – із бюджетів жодного рівня. Редакція сайту може не поділяти думку авторів аналітичних статей та блогерів. Передрук матеріалів вітається із посиланням на сайт “Кіровоград24.com”

ДЖЕРЕЛО