#громадськемісце На Кіровоградщині об’єкти фонду захисних споруд мають перебувати в належному стані #кропивницький #kropyvnytskyi

На Кіровоградщині об’єкти фонду захисних споруд мають перебувати в належному стані

Як свідчать перевірки об’єктів фонду захисних споруд в області, робота в цьому напрямку є недостатньою та потребує невідкладного суттєвого поліпшення. Про це повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОВА Володимир Слінченко.

Саме задля покращення умов захисних споруд цивільного захисту та можливого  збільшення їх чисельності Кіровоградська ОВА другий рік поспіль виступає з ініціативою щодо проведення місячника з благоустрою захисних споруд у період з першого по 30 квітня 2024 року.

«Закликаю впорядкувати укриття, провести в них прибирання, перевірити стан справності систем освітлення, водопостачання і водовідведення, а також оновити інформаційні таблички та покажчики руху  до укриттів», – сказав Володимир Слінченко.

Довідково: в області на обліку перебуває 652 захисні споруди цивільного захисту та 1487 найпростіших укриттів. Всього до фонду захисних споруд цивільного захисту області включено 2139 об’єктів.

https://t.me/kirovohradskaODA/17983

   

ДЖЕРЕЛО