#громадськемісце На Кіровоградщині судитимуть військових, яких ДБР викрило на продажі пального, призначеного для виконання бойових завдань #кропивницький #kropyvnytskyi

На Кіровоградщині судитимуть військових, яких ДБР викрило на продажі пального, призначеного для виконання бойових завдань

Працівники ДБР завершили розслідування стосовно двох військовослужбовців однієї з військових частин на Кіровоградщині. Вони викрадали та продавали паливо, призначене для виконання бойових завдань.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Військовослужбовці безпосередньо відповідали за заправку військової техніки частини. Але вирішили «підзаробити» і залучили місцевого мешканця, який мав підшукувати бажаючих купити пальне.

Фігуранти на службовому авто вивозили пальне з військової частини до місця проживання спільника, який на подвір’ї заправляв «клієнтів». Лише за один місяць вони встигли вивезти та продати 3 тис. літрів пального за 140 тисяч гривень.

Військові зі співучасником обвинувачуються у викраденні військового майна за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 410 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Подано позов для відшкодування завданих державі збитків.

Процесуальне керівництво здійснює Кропивницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

ДЖЕРЕЛО