#громадськемісце На Кіровоградщині вперше з початку повномасштабної війни відбулося зариблення Дніпра #кропивницький #kropyvnytskyi

На Кіровоградщині вперше з початку повномасштабної війни відбулося зариблення Дніпра
Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15:44
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/03/29/na-kirovogradschini-vpershe-z-pochatku-povnomasshtabnoi-viini-vidbulosja-zariblennja-dnipra.htm

На Кіровоградщині вперше з початку повномасштабної війни відбулося зариблення Дніпра – у річку випустили шість тонн риби.

Голова Світловодської громади Андрій Маліцький розповів Суспільному, що в річку випустили чотири тонни товстолоба та дві тонни коропа.

https://t.me/suspilnekropyvnytskyi/22569

Інші матеріали розділу Версія для друку

Сайт “Кіровоград24.com” створено журналістами та громадськими лідерами Кіровоградської області задля розвитку громадянського суспільства, утвердження свободи слова та захисту прав громадян на доступ до інформації. Члени редколегії сайту не належать до жодної політичної партії чи релігійної організації. Сайт не отримує фінансування від держави – із бюджетів жодного рівня. Редакція сайту може не поділяти думку авторів аналітичних статей та блогерів. Передрук матеріалів вітається із посиланням на сайт “Кіровоград24.com”

ДЖЕРЕЛО