#громадськемісце На Кіровоградщині, за участі народних депутатів, обговорили розвиток індустріальних парків #кропивницький #kropyvnytskyi

На Кіровоградщині, за участі народних депутатів, обговорили розвиток індустріальних парків

На Кіровоградщині – команда народних депутатів України, на чолі із заступником голови Комітету ВРУ з питань економрозвитку Дмитром Кисилевським.

Про це повідомляється в телеграм каналі Кіровоградської ОВА:

«Головна тема нашого діалогу – розвиток індустріальних парків.

Так, ми чудово розуміємо, що пріоритет пріоритетів – допомога фронту, оборона, захист стратегічних об’єктів. Проте, не забуваємо, що економіка мусить стабільно працювати. Розігріти її, дати друге дихання – це внесок в обороноздатність країни, частина національної політики “Зроблено в Україні”.

Наші економісти, місцевий бізнес працюють над створенням 3-х індустріальних парків. Двох – у Кропивницькому “Радій” та “Ростагропром” і одного – в Олександрії «Стан-Інвест». 

Запевнив нардепів, що ми готові й далі максимально сприяти і облаштовувати майданчики з комунікаціями, логістикою під будь-яке виробництво: переробка агросировини, легка промисловість, машинобудування. Тому в експертному колі обговорили умови, за яких можна розраховувати на практичну реалізацію заявлених проєктів. 

Найперше – отримати зелене світло від Мінекономіки.

Всупереч війні, зобов’язані рухатись і тримати стійкість».

https://t.me/kirovogradskaODA/10506

             

ДЖЕРЕЛО