#громадськемісце Обрано молодих науковців, які отримуватимуть стипендію від військової адміністрації та облради #кропивницький #kropyvnytskyi

Обрано молодих науковців, які отримуватимуть стипендію від військової адміністрації та облради

   

У Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців області. 

Комісія обирала молодих науковців – лауреатів обласної премії та аспірантів закладів освіти обласного центру, які отримуватимуть стипендію обласної державної адміністрації і обласної ради. 

За рішенням комісії лауреатом першої премії молодим науковцям Кіровоградської області в розмірі 24 тисячі гривень став старший викладач кафедри машинобудування, мехатроніки і робототехніки Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидат технічних наук Антон Апаракін.

Другу премію в розмірі 16 тисяч гривень отримає завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування Донецького державного університету внутрішніх справ, доктор філософії за спеціальністю 081 «Право» Андрій Крушеницький.

              

ДЖЕРЕЛО