#громадськемісце Понад півмільйона гривень залучила родина ветерана у громаду Кіровоградщини #кропивницький #kropyvnytskyi

Понад півмільйона гривень залучила родина ветерана у громаду Кіровоградщини

Один проєкт з Кіровоградщини переміг у конкурсі фінансування ветеранського бізнесу “Варто”, який проводив Український ветеранський фонд протягом 2022-2023 років.

У 2023 році загальна сума фінансування ветеранського бізнесу за контрактом склала понад 600 тисяч гривень. Переміг проєкт з фермерського господарства

“У березні 2024 року Український ветеранський фонд провів новий конкурс “Варто почати власну справу”. Отримали 2 заявки від ветеранів з Кіровоградщини. Суми фінансування за умовами конкурсу становлять від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень. Кількість переможців буде відомо вже 16 квітня“, — каже Руслана Величко-Трифонюк, виконуюча обов’язки виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Керівниця фонду також зазначає, що важливою метою проведення конкурсів є підтримка ветеранського підприємництва у громадах. 

“Це не лише податки до місцевих бюджетів, а й працевлаштування ветеранів. Більшість ветеранів, які отримали кошти на розвиток справи, вказують, що або вже працевлаштували, або готові взяти до команди людину з бойовим досвідом. Якщо ви хочете дізнатися більше про ветеранський бізнес у своєму регіоні — можете скористатися мапою ветеранських бізнесів, яку ми створили спільно з ЛУН. Також можете додати свій бізнес на карту, якщо є ветераном чи ветеранкою”, — розповіла Руслана Величко-Трифонюк.

У конкурсах “Варто” можуть брати участь ветерани, дружини/чоловіки ветеранів і ветеранок, їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць. Важливо, бізнес має бути офіційно зареєстрований як ФОП чи юридична особа. 

За два роки Український ветеранський фонд загалом підтримав понад 573 бізнеси ветеранів. Понад 293 мільйони гривень отримали переможці конкурсних програм ВАРТО від фонду. 

Більше інформації про проєкти для ветеранів та їхніх родин є на сайті Українського ветеранського фонду: https://veteranfund.com.ua/

ДЖЕРЕЛО