#громадськемісце Ремонт укриття зі збитками у понад 600 тис гривень – судитимуть директора #кропивницький #kropyvnytskyi

Ремонт укриття зі збитками у понад 600 тис гривень судитимуть директора

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури скеровано на розгляд суду обвинувальний акт щодо директора приватного підприємства за фактом привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Встановлено, що підрядник заволодів бюджетними коштами під час виконання робіт з поточного ремонту підвального приміщення навчального закладу «Гайворонський ліцей № 1», що використовується як укриття для 533 учнів та 46 педагогічних працівників.

Обвинувачений, завищив обсяги виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів, чим збільшив суму начебто витрачених бюджетних коштів на ремонт на загальну суму більше 600 тис гривень.

З метою відшкодування завданої правопорушенням шкоди керівником обласної прокуратури пред’явлено позов про стягнення з підприємства на користь територіальної громади в особі Гайворонської міської ради завданих ними збитків.

https://t.me/kirgpua/1543

ДЖЕРЕЛО