П’ятнадцятирічна спортсменка з селища Петрового візьме участь у складі офіційної делегації національної збірної команди України зі стрільби кульової у кваліфікаційному турнірі до Олімпійських ігор.
Він відбудеться з 10 по 23 квітня 2024 року за маршрутом: Львів (Україна) – Варшава (Польща) – Париж (Франція) – Ріо-де-Женейро (Бразилія) – Амстердам (Нідерланди) – Краків (Польща) – Львів (Україна).
Ми бажаємо Юлії успішно подолати цей важкий шлях до Олімпійського сходження та показати достойний результат на міжнародній арені!