#громадськемісце У Кропивницькому горів хімзавод: загинув чоловік, фахівці досліджують якість повітря у місті #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому горів хімзавод: загинув чоловік, фахівці досліджують якість повітря у місті

6 травня о 13:25 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу на підприємстві з виробництва лакофарбової продукції в обласному центрі. Про це повідомило ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

Після прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до місця події було встановлено, що горять дві ємності з рідинами (розчинниками) у резервуарному парку та 200 м2 поруч розташованої будівлі на території підприємства.

Під час ліквідації пожежі було виявлено тіло загиблого чоловіка (паспортні дані встановлюються). Ще один чоловік 1984 р.н. отримав опіки руки, та від госпіталізації відмовився. 

О 14:15 силами кропивницьких підрозділів пожежу було локалізовано, а о 15:40 – ліквідовано.

Всього для ліквідації пожежі було залучено 11 одиниць техніки та 40 чоловік особового складу 1-го пожежно-рятувального загону.

Причини пожежі та обставини смерті чоловіка встановлюються.

В телеграм каналі Андрія Райковича було повідомлено:

“Фахівці ДУ «Обласний центр контролю та профілактики хвороб» продовжують досліджувати якість повітря у Кропивницькому.

Сьогодні зранку виконували заміри проб на вміст вуглекислого газу, азоту діоксиду, метану, вуглеводнів нафти, формальдегіду, ангідриду сірчистого.

Висновок спеціалістів  –  вміст вищевказаних речовин в межах допустимих рівнів. 

Фахівці проводитимуть дослідження повітря і надалі”.

ДЖЕРЕЛО