#громадськемісце У Кропивницькому малюки засвоювали правила безпеки разом з рятувальниками та правоохоронцями #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому малюки засвоювали правила безпеки разом з рятувальниками та правоохоронцями

Сьогодні з безпековою програмою для дошкільнят надзвичайники та поліціянти завітали до дитячого садочку “Краплинка” в обласному центрі. Формувати безпекові навички слід із самого дитинства, аби піклуватися про себе та оточуючих стало доброю звичкою у дорослому житті. Вміти захистити себе від зовнішніх небезпек та чітко усвідомлювати потенційні ризи для себе та близьких має навчитися кожна людина. Саме час навчити цього малечу, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

Навчання під час гри — найвдаліший з усіх можливих варіантів для цієї особливої аудиторії. Кілька іграшок, пояснення правил гри та трішки фантазії — і успіх гарантовано. 

Діти із задоволенням долучалися до усіх етапів безпекової розваги: вчилися сповіщати про пожежу та стрімголов мчали рятувати світ від вогню на іграшкових автомобілях, допомагали друзям у задимленому приміщенні та повторювали правила дорожнього руху. 

Нестримна енергія малих шукачів пригод у поєднанні з прагненням знати більше про безпеку стали запорукою успішного навчання. А корисні та яскраві подарунки від рятувальників і правоохоронців довершили враження від зустрічі з провідниками безпеки. Сяючи від задоволення очі малечі  – тому підтвердження!

                     

ДЖЕРЕЛО