#громадськемісце У Кропивницькому садитимуть публічний сад на даху — як долучитися #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому садитимуть публічний сад на даху — як долучитися

У Кропивницькому на базі освітньо-культурного Гончаренко центру проводять щорічну акцію «Сад на даху». Тут всі охочі можуть безкоштовно вирощувати зелень, овочі або квіти у компанії однодумців. 

За словами директорки простору Вікторії Талашкевич, проєкт реалізують у Гончаренко центрі вже четвертий рік поспіль. 

«Мати власний сад — недосяжна мрія для багатьох містян. Далеко не в кожного є балкон чи підвіконня, аби вирощувати рослини вдома. Натомість у нашому просторі ми надаємо цілий дах із контейнерами, де всі охочі можуть вирощувати зелень, овочі або квіти. Ми хочемо, аби публічні простори за нашим прикладом містяни перетворювали на сади», — зазначає Вікторія. 

З початком сезону оголосили про набір нової групи з 30 людей, які хочуть спробувати себе у городництві та вирощувати в ящиках на даху квіти, овочі й зелень. 

«Ми надаємо контейнери із землею, а насіння учасники приносять самі. Після посіву ми по черзі будемо доглядати за контейнерами у «саду». А кураторка проекту Анастасія Поліщук даватиме поради по догляду за овочами, зеленню та квітами», — додають у Гончаренко центрі. 

Для участі у проєкті достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням до 8 квітня включно. Гончаренко центр Кропивницький працює щодня у будні з 14:00 до 18:00. Із додатковими питаннями можна звертатися за номером: 050-884-97-16.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.

ДЖЕРЕЛО