У Кропивницькому відбувся круглий стіл щодо подальшого розвитку та вдосконалення системи запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству на Кіровоградщині
У ньому взяли участь заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова, представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) Массімо Діана, структурних підрозділів ОВА, Національної поліції, прокуратури, громадських організацій та члени координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
Серед головних тем заходу:
– взаємодія правоохоронних органів та органів державної влади під час застосування законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;
– стан роботи органів Національної поліції в області у цій сфері
– впровадження співробітництва між територіальними громадами щодо надання послуг постраждалим.
Національна «гаряча лінія» з питань попередження домашнього насильства – 0 (800) 500 335, або 116 123