#громадськемісце Відбудуться урочистості з нагоди 35-річчя Народного художнього колективу творчого обʼєднання молодіжний клуб «Імідж» #кропивницький #kropyvnytskyi

Відбудуться урочистості з нагоди 35 річчя Народного художнього колективу творчого обʼєднання молодіжний клуб «Імідж»

11-го квітня в Кіровоградській обласній філармонії о 16:00 відбудуться урочистості з нагоди 35-річчя Народного художнього колективу творчого обʼєднання молодіжний клуб «Імідж» (керівник — Заслужений працівник освіти — Наталія Долгополова).

За 35 років свій шлях розвитку творчих здібностей у клубі пройшли понад 4 тисячі дітей та підлітків, які займалися у секціях лідерства, журналістики, дитячої дипломатії та акторської майстерності. Вихованці шоу-театру неодноразові переможці міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Серед випускників клубу багато журналістів, громадських діячів, теле- та радіоведучих, студентів мистецьких вищих навчальних закладів України, акторів театрів нашого міста та нашої країни.

Ювілейна програма «З вірою у майбутнє!» передбачає найяскравіші творчі постановки, за участі вихованців та випускників молодіжного клубу «Імідж», та виступи народних художніх колективів Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

Вхід за квитками та запрошеннями.

Довідки за телефоном: 066 161 76 96

Instagram:https://www.instagram.com/show_theatr_imidz

Facebook:https://www.facebook.com/groups/2468797100046737

ДЖЕРЕЛО