Головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук проінформувала про чергову візну вакцинальну сесію проти кору. У межах проєкту «Захистись!» юні кропивничани отримали життєво важливі щеплення.
У КНП «Центр первинної медико-санiтарної допомоги №2 м. Кропивницького» Кропивницької міської ради» вакцинували 25 дітей. Також з медиками місцевої амбулаторії обговорили поточні проблеми та плани.