Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Юні кропивницькі майстри карате переможно виступили на міжнародному турнірі “Carpathia Karate Cup” – Громадське Місце Кропивницький

#громадськемісце Юні кропивницькі майстри карате переможно виступили на міжнародному турнірі “Carpathia Karate Cup” #кропивницький #kropyvnytskyi

Юні кропивницькі майстри карате переможно виступили на міжнародному турнірі "carpathia Karate Cup"

Упродовж двох днів, 10 та 11 травня у польському місті  Жешув тривав міжнародний турнір “Carpathia Karate Cup” з кіокушинкай карате.

Престижні змагання зібрали 558 учасників, представників 59 клубів із 6 країн. Кропивницький на турнірі представляли 15 вихованців КДЮСШ № 4, які гідно презентували рідне місто.

У розділі ката у віковій категорії U-14 переможницею змагань стала Анастасія Галімська. У розділі куміте серед юнаків 10-12 років золоті медалі завоювали Ярослав Стукаленко, Олександр Шевчук, Єгор Гасаненко, а їхній одноклубник Володимир Князев посів друге місце.

Бронзовими призерами стали Даниїл Симоненко у категорії U-10 та Владислав Баранов у категорії U-16.

Тренують кропивницьких спортсменів Володимир Галімський та Інна Галімська.

Вітаємо майстрів карате Кропивницького з успішними виступами і бажаємо їм нових перемог на татамі Європиі світу.