#громадськемісце З початку року фахівцями податкової служби Кіровоградщини проведено 190 перевірок суб’єктів господарювання #кропивницький #kropyvnytskyi

З початку року фахівцями податкової служби Кіровоградщини проведено 190 перевірок суб’єктів господарювання

Протягом січня-лютого 2024 року фахівцями управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Кіровоградській області проведено 190 перевірок, з яких 35 документальні планові та позапланові перевірки та 155 фактичні перевірки, повідомляє Головне управління ДПС у Кіровоградській області.

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Юлія Мороз у коментарі місцевим ЗМІ, за результатами контрольно-перевірочної роботи управлінням податкового аудиту ГУ ДПС у Кіровоградській області за січень-лютий 2024 року донараховано узгоджених грошових зобов’язань, які підлягають погашенню на загальну суму 18,9 млн грн, в тому числі за результатами документальних перевірок – 17,9 млн грн, фактичних перевірок –                                1 млн гривень.

Протягом січня-лютого поточного року до бюджетів усіх рівнів забезпечені стягнення донарахованих сум за актами перевірок в розмірі                    6 млн гривень. 

ДЖЕРЕЛО