Відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення за головування заступниці начальника ОВА Катерини Колтунової.
Під час наради учасники визначили два гуртожитки державних установ, які будуть передані до комунальної власності з метою облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб.
Зокрема, це гуртожиток Професійно-технічного училища №16 в місті Мала Виска та Білоцерківського національного аграрного університету, розташованого в Олександрії.
В подальшому до співфінансування таких проєктів планується залучення міжнародних донорів та держави. Саме спільна співпраця усіх зацікавлених сторін дозволить успішно здійснити масштабні плани з облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб і покращити їхні умови проживання.