#громадськемісце Кропивницький: учора через пожежу загинув один чоловік, а ще один працівник підприємства травмувався #кропивницький #kropyvnytskyi

Кропивницький: учора через пожежу загинув один чоловік, а ще один працівник підприємства травмувався

Учора, 6 травня, під час пожежі на «Хімрезерв – 2010» на вулиці Перша виставкова, 7 загинув один працівник підприємства, а ще один отримав опік руки. Про це зазначив заступник начальника управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської ОВА Костянтин Дружинін під час брифінгу.

.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }


За його словами, через пожежі загинув начальник цеху фасування розчинників, 1969 року народження. А також травмувався ще один працівник підприємства, він отримав опік руки, але від госпіталізації відмовився.

«Пожежа на території підприємства «Хімрезерв – 2010» розпочалася орієнтовно о 13. 10 годині. Для гасіння пожежі направили 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 людей особового складу. Через пожежу на території підприємства знищили 2 ємкості на складі розчинників, об’ємом 20 метрів кубічних та 5 метрів кубічних відповідно», – зазначив посадовець.

І додав, що наразі власники підприємства рахують збитки.

Костянтин Дружинін підкреслив, що  аналізи провели фахівці ДУ «Обласний центр контролю та профілактики хвороб» і не виявили в повітрі перевищення концентрації шкідливих речовин. Наразі відкрита кримінальне провадження і проводяться слідчі дії.

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

ДЖЕРЕЛО