#громадськемісце Легендарний оркестр виступить у Кропивницькому з дитячою програмою “Чарівна паличка диригента” #кропивницький #kropyvnytskyi

Легендарний оркестр виступить у Кропивницькому з дитячою програмою “Чарівна паличка диригента”

26 квітня о 16:00 на сцені Кіровоградської обласної філармонії відбудеться концерт для дітей “Чарівна паличка диригента” у виконанні Національного академічного оркестру народних інструментів України.

.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }


“Чарівна паличка диригента” – це концертно-освітня ігрова програма для дітей віком від 3 до 14 років, покликана познайомити дітей з нашими народними музичними інструментами та інструментами симфонічного складу.

Протягом концерту діти та батьки відкриють для себе звучання традиційних українських народних музичних інструментів, зустрінуться з казковими персонажами Дартом Вейдером з Зоряних війн та Гаррі Поттером, а також
діти матимуть можливість зіграти на інструментах на сцені разом з музикантами, послухають і подивляться фрагменти з улюблених кінофільмів “Гаррі Поттер”, “Зоряні війни” та мультфільмів.

Оркестр унікальний тим, що у його складі понад 40 традиційних українських музичних інструментів: цимбали, бандури, трембіти, кобзи, сопілки, зозульки, дримби, козобас, бугай та багато інших.

Колектив відкритий до експериментів — у його виконанні звучать твори різних стилів, від обробок українських народних мелодій до світових рок-хітів, від симфонічних класичних творів до відомих саундтреків із фільмів, від традиційного фолку до джазу.

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

ДЖЕРЕЛО