#громадськемісце Молодь запрошують до навчальних закладів ДСНС України #кропивницький #kropyvnytskyi

Молодь запрошують до навчальних закладів ДСНС України

Березень 23, 2024 | Новини | Переглядів: 171 | Коментарі: 0

Для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти ДСНС України запрошуємо випускників загальноосвітніх навчальних закладів та громадяни України віком від 17 до 25 років

які вже мають повну загальну середню освіту, та за станом здоров’я придатні до військової служби, мають добрі показники успішності й за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в пожежно-рятувальних підрозділах.

Після закінчення закладів вищої освіти у сфері цивільного захисту випускникам гарантується працевлаштування в підрозділах ДСНС України.

Також для учнів загальноосвітніх навчальних закладів після закінчення 9 класу є можливість вступати до ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Навчання у ліцеї дає можливість отримати повну загально середню освіту на рівні державних стандартів та професійну підготовку у сфері цивільного захисту.

Додатково Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області проводить набір на навчання до Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Після закінчення навчання випускники зможуть долучитися до лав служби цивільного захисту у Спеціальному авіаційному загоні Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (м. Ніжин).

Для отримання додаткової інформації та оформлення особової справи вступника, необхідно звернутись до найближчого пожежно-рятувального (аварійно-рятувального) підрозділу Кіровоградської області.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube,
ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.


Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.


Hostpro

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

ДЖЕРЕЛО