#громадськемісце На Кіровоградщині створять 3 індустріальних парки згідно нацпрограми «Зроблено в Україні» #кропивницький #kropyvnytskyi

На Кіровоградщині створять 3 індустріальних парки згідно нацпрограми «Зроблено в Україні»

Райкович зустрівся з нардепами для обговорення деталей подальшої співпраці.

На Кіровоградщині пройшла зустріч з народними депутатами. Головним питанням під час обговорення було створення індустріальних парків.

Про це повідомив начальник КОВА Андрій Райкович, пишуть новини Кіровоградщини.

В Кропивницький прихала група народних депутатів на чолі з заступником голови Комітету ВРУ з питань економрозвитку Дмитром Кисилевським.

Райкович пояснив, що на першому плані залишається допомога військовим, оборона і захист критичних об’єктів. Він також відзначив, що обороноздатність країни неможлива без економіки, тому необхідно створити умови для стабільної її роботи. Розвиток економіки Райкович назвав внеском в обороноздатність країни, частиною національної політики “Зроблено в Україні”.

В регіоні планують побудувати 3 індустріальні парки – 2 в Кропивницькому і ще 1 в Олександрії. Райкович запевнив нардепів, що на Кіровоградщині налаштовані на подальший розвиток і облаштування майданчиків для комунікацій, логістики для будь-якої сфери виробництва.

ДЖЕРЕЛО