![](https://osr.kr.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-25_14-05-24.jpg)
Слідчі встановили суму збитків для держави.
На Кіровоградщині судитимуть керівника підприємства, яке забруднювало відходами навколишнє середовище.
Про це повідомили в обласній прокуратурі, пишуть новини Кіровоградщини.
Слідство встановило, що в 2021 році Олександрійська міська рада уклала договір з приватним підприємством. Предметом договору було утримання та утилізація побутових відходів на сміттєзвалищі.
Товариство зберігало відходи у несанкціонованих місцях, поза межами території, відведеної під сміттєзвалище. Це призвело до забруднення землі і збитків в розмірі 3,5 мільйонів гривень.
Територію було засмічено твердими побутовими відходами і нетоксичними промисловими відходами. Ця ділянка є землею сільськогосподарського призначення і землями запасу територіальної громади. Експертизи встановили, що дії керівника підприємства спричинили шкоду державі.