#громадськемісце На Кіровоградщині судитимуть підприємця, який отримав бюджетні кошти і не поставив обладнання #кропивницький #kropyvnytskyi

На Кіровоградщині судитимуть підприємця, який отримав бюджетні кошти і не поставив обладнання

Судитимуть підприємця, якого обвинувачують у привласненні 200 тисяч гривень, виділених на закупівлю обладнання для каналізаційних систем державного підприємства в Гайворонському районі. 

.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }


Про це сьогодні, 14 травня, повідомила пресслужба Кіровоградської обласної прокуратури.

За інформацією прокуратури, підприємиць уклав договір про постачання обладнання для каналізаційних систем з державним підприємством “Заваллівське управління комунального господарства”. Проте цей договір виявися фіктивним.

Проте обладнання фактично не постачалося. На підставі неправдивих офіційних розрахункових документів майже 200 тисяч гривень перерахували з держбюджету на рахунок підприємця.

Обвинуваченому загрожує до п’яти років тюрми або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (ч. 2 ст. 191,ч. 1 ст. 366 КК України “Привласнення бюджетних коштів під час виконання договірних зобов’язань”).

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

ДЖЕРЕЛО