![](http://fotoinform.net/uploads/news_62764_1.jpg)
До Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників з пошуку зниклого на водоймі чоловіка. Подія сталася на місцевому ставку смт Молодіжне Долинської громади Кропивницького району.
Особовим складом долинського підрозділу ДСНС, що прибув до місця події, було знайдено та вилучено з водойми і доправлено до берега тіло загиблого. Ним виявився місцевий житель 1992 р.н.
Причину та обставини загибелі чоловіка встановлюють фахівці.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube,
ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)