![](https://osr.kr.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_12-46-11.jpg)
Він отримував «посилки» з небезпечною речовиною.
На Кіровоградщині затримали наркоторгівця, у якого вилучили 5 кг психотропів.
Про це повідомили в обласній прокуратурі, пишуть новини Кіровоградщини.
Під час слідства було встановлено, що чоловік причетний до продажу психотропних речовин. Він їх отримував в посилках з електронними приладами або побутовими речами. Таким чином чоловік отримував пакунки з PVP (психотропна речовина). Після отримання він повинен був розповсюджувати її.
Правоохоронці вилучили у підозрюваного 5 кг небезпечної речовини, яка була замаскована. Зловмисника затримали і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або заставу в розмірі 242 тисячі гривень. Якщо суд визнає його винним, йому загрожує 9-12 років ув’язнення.