Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Звернення Володимира Зеленського наприкінці 845-го дня війни – Громадське Місце Кропивницький

#громадськемісце Звернення Володимира Зеленського наприкінці 845-го дня війни #кропивницький #kropyvnytskyi

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 845 го дня війни

Дата: 17.06.2024 19:34

Кількість переглядів: 3


[embedded content]

«Доповіді військових, прозвітували щодо фронту – передусім Покровський та інші напрямки на Донеччині, а також Харківщина. Вдається нашим силам поступово витісняти окупанта з Харківщини, і я дякую за це кожному воїну, кожному підрозділу, які чітко виконують поставлені завдання. А особливо тим, які ще й поповнюють наш обмінний фонд російськими солдатами.

Особлива розмова сьогодні на Ставці щодо безпілотних систем – усіх типів дронів, які потрібні нашим Силам оборони, які ми виробляємо в Україні і які постачаємо. Пройшлися за кожним елементом Сил оборони – була доповідь щодо бойових результатів дронів. Дуже відчутні, сильні результати Служби безпеки України, ГУР, Служби зовнішньої розвідки, Нацгвардії, Збройних Сил України – справді молодці. Зокрема, і щодо ударних дронів, і знищення техніки, й іншої сили окупанта. Дрони – це той технологічний компонент, у якому в нас має бути перевага. І буде. За деякими видами безпілотних систем українці вже – глобальний лідер. І це відчувається також і в перемовинах з нашими партнерами – багато хто зацікавлений у досвіді, який вже є у наших воїнів, та в техніці, яку ми виробляємо в Україні. Настане час – обовʼязково допоможемо кожному з партнерів зміцнити безпеку розвитком також їхніх безпілотних сил. Українці вміють бути вдячними».


« повернутися

ДЖЕРЕЛО