#громадськемісце Ефективні методи боротьби з блохами #кропивницький #kropyvnytskyi

Ефективні методи боротьби з блохами

Блохи представляють серйозну проблему як людей, так їхніх вихованців. Відомо, що ці комахи мають разючу здатність стрибати на значні відстані і швидко поширюватися в будинках.

Ці кровососні паразити є носіями небезпечних інфекцій, таких як туляремія, листериоз та псевдотуберкульоз. Крім того, укуси бліх можуть викликати алергічні реакції та навіть анафілактичний шок. Повне знищення таких шкідників є складним завданням.

Блохи мають високу швидкість розмноження і поширення, тому при виявленні хоча б однієї блохи необхідно терміново вживати заходів щодо їх знищення.

Як позбутися бліх у будинку – про це далі у нашій статті.

Як позбутися бліх у будинку?

Якщо у вашій квартирі з’явилися блохи, існує кілька рекомендацій, які допоможуть вам назавжди позбавитися цих неприємних гостей.

Головне завдання полягає у швидкому знищенні паразитів, оскільки вони розмножуються дуже швидко.

Блохи зазвичай ховаються в ліжках, на підлозі, під плінтусами, можуть бути в м’яких іграшках і жити на домашніх тваринах. Часто ви можете помітити наявність бліх у нічний час, оскільки вони активізуються та кусають людей та тварин саме у цей період.

Як позбутися бліх у будинку?Як позбутися бліх у будинку?
Як позбутися бліх у будинку? / Фото: з відкритих джерел

Блохи вважають за краще жити на висоті не більше 1,5 метра, тому процес обробки приміщення слід починати з покриття для підлоги. Цю процедуру бажано проводити якнайшвидше, переважно у вихідні дні, оскільки знадобиться чимало часу на повне знищення паразитів.

Забезпечте своєму будинку захист від бліх за допомогою професіоналів! Фахівці компанії Pestco забезпечать повний аналіз та ефективне знищення бліх в Києві, гарантуючи безпеку та надійність. Не витрачайте час і сили на самостійні спроби звільнення від бліх – довіртеся досвіду компанії Pestco та насолоджуйтесь чистотою та комфортом у вашому будинку!

Щоб знищити блохи в будинку, дотримуйтесь п’яти етапів:

  1. Прання домашнього текстилю. Перед пранням весь домашній одяг, включаючи постільну білизну та приладдя тварин, слід обробити методом сухого чищення. Рекомендується прати при температурі не нижче 60 градусів. Також важливо перевірити матраци на наявність паразитів.
  2. Очищення меблів та килимів. Блохи часто ховаються в м’яких покриттях та меблів. Очистіть вхідні килимки та килими у ванних кімнатах, пропилюйте їх і ретельно вимийте. Після цього розберіть пилосос і запечатайте вміст у пластиковому пакеті перед виносом на вулицю.
  3. Блохи можуть відкладати яйця на підлогах, тому проведіть вологе прибирання з використанням спеціальних засобів.
  4. Звільнення від старих речей. Проведіть очищення від старих речей і тих, які можуть містити яйця або паразити. Якщо не вдається очистити речі самостійно, краще позбавитися їх і звернутися до професіоналів.
  5. Миття вуличного взуття. Блохи можуть потрапити до будинку через вуличне взуття, тому регулярно мийте його.

Перед тим, як приступити до знищення бліх у квартирі, переконайтеся, що виконали кожен етап. Якщо у вас є домашні тварини, обробіть їх від бліх разом з іншими заходами. Сьогодні існує безліч засобів для боротьби з бліхами у свійських тварин.

Звільнення від бліх у будинку з використанням підручних засобів

  1. Миття підлоги із зоошампунем. Використовуйте зоошампунь від паразитів для миття підлоги в будинку. Розчиніть його з водою та ретельно вимийте поверхні. Пам’ятайте, що можливо буде потрібно кілька процедур для повного знищення бліх (2-3 рази).
  2. Народні засоби з рослинами. Якщо блохи з’явилися нещодавно і в невеликій кількості, можна скористатися різними рослинами з різкими запахами комах, що відлякують. Полин, грузинська та кавказька ромашка відомі своїми відлякуючими властивостями. Розкидайте листя та стебла цих рослин по підлозі та в затишні кути приміщення. Поновлюйте рослини періодично і закривайте штори, оскільки природні піретрини, що містяться в рослинах, розкладаються під впливом сонячного світла.
  3. Евкаліптова ефірна олія та нашатир. Додайте евкаліптову ефірну олію або нашатир у воду і використовуйте отриманий склад для миття підлог. Ці засоби також мають відлякуючі властивості по відношенню до бліх.

Слід пам’ятати, що застосування підручних засобів може вимагати кількох процедур і комбінування різних методів досягнення максимального ефекту.

Звільнення від бліх у будинку з використанням підручних засобівЗвільнення від бліх у будинку з використанням підручних засобів
Звільнення від бліх у будинку з використанням підручних засобів / Фото: з відкритих джерел

Боротьба з бліхами за допомогою спеціальних засобів захисту

У минулому для знищення паразитів у будинках часто використовувалися інсектицидні засоби, такі як “дихлофос”, “карбофос” та “хлорофос”. Однак ці засоби мали високу токсичність для людини та тварин, і їх використання сьогодні не рекомендується.

Замість застарілих коштів зараз використовуються синтетичні продукти, наприклад, “Дихлофостм”, які мають схожу дію, але при цьому є безпечнішими для людей і тварин.

Ці засоби успішно застосовуються для обробки житлових приміщень і ефективно борються з комахами, що повзають і літають.

Для знищення бліх у квартирі рекомендується використовувати аерозольні засоби. Обробку слід проводити на підлогах, стінах, кутах, плінтусах, килимах, важкодоступних ділянках меблів, щілинах та трубопроводах. Процедуру слід проводити в захисній масці, в закритому приміщенні, залишивши на 2-3 години, після чого ретельно провітривши.

Важливо уникати потрапляння коштів на продукти харчування та одяг. Для закріплення результату рекомендується повторне оброблення через два-три тижні.

ДЖЕРЕЛО